Příspěvky zdravotních pojišťoven v roce 2020

V tomto přehledu naleznete příspěvky 3. největších pojišťoven na rok 2020 týkající se prevence obezity, ať již v rámci sestavení výživového plánu nebo podpoře pohybové aktivity. Příspěvky jsou určeny jak pro dospělé, tak i děti.

Lehká tortilla s kuřecím masem

Pokud hledáte tip na lehkou a zdravou večeři, tak je tento recept pro Vás ta správná volba. Tahle tortilla je navíc pekelně jednoduchá Vašich chutím a fantazii se však meze nekladou.

Množství vitamínu C v ovoci a zelenině

V současné době je nám doporučeno zvýšit příjem vitaminu C a podpořit tak svoji imunitu. Ve kterých potravinách se vitamin C, ale nachází v nejvyšším množství? A opravdu je ho nejvyšší množství v citrusových plodech?

Pesto z medvědího česneku - jako lék i na talíř

Medvědí česnek si můžete nasbírat časně zjara, ještě předtím, než se olistí stromy. Najdete ho v lužních a listnatých lesích. Poznáte ho tak, že když ho promnete mezi prsty, uvolní se česneková vůně. 

Obezita jako nepříznivý faktor u onemocnění Covid -19

Téměř dvě třetiny pacientů, kteří onemocní koronavirem, trpí obezitou. V tomto článku najdete shrnutí této problematiky a také důvody, proč jsou obézní pacienti častěji ohrožení těžším průběhem tohoto onemocnění. 

Další články

Kontaktujte mě

Ráda Vám poskytnu více informací
k nabízeným službám